Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

RAJER - literacka gra karciana

 

Po wielu tygodniach wytężonej pracy, pięcioro uczniów Naszej Szkoły (Karolina Podyma, Julia Tomczyk, Wiktor Selega, Jakub Ruciński i Jakub Powęzka) pod opieką Michała Łukowicza zgłosiło do programu wydawnictwa Nowa Era „Projektanci Edukacji” projekt swojej oryginalnej gry karcianej inspirowanej polską literaturą. Celem zespołu jest stworzenie karcianki, która połączy przyjemne z pożytecznym. Z jednej strony będzie świetną, angażującą rozrywką, z drugiej – pozwoli przyswoić sobie najważniejsze postacie i arcydzieła polskiej kultury.

W ramach prac powstanie 138 unikatowych kart, które będą nawiązywać do 6 epok literackich.

Grupa będzie walczyć o grant na wydanie gry w formie fizycznej, a także założenie strony internetowej, która umożliwi pobranie wszystkich materiałów do własnego użytku.

Projekt startuje w konkursie, w którym laureatów wybierze profesjonalne jury, ale także bierze udział w plebiscycie dla internautów. Na propozycję przygotowaną przez naszych uczniów można głosować do 11 grudnia 2020 roku pod adresem: https://projektanciedukacji.pl/projekt?id=13706

Uprzejmie prosimy o głosy!