Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zespół Szkół Plastycznych w Katowicach ogłasza nabór do klasy 1 Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Pankiewicza.  Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji oraz terminy egzaminów wstępnych dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce REKRUTACJA w artykule Nabór do 1 klasy Liceum Sztuk Plastycznych na rok szkolny 2022/2023.

Od dnia 1 kwietnia br. dostępna będzie elektroniczna rejestracja kandydatów do klasy 1 PLSP w Katowicach (rejestracja jest wewnętrznym systemem szkoły, nie jest tożsama z rejestracją kuratoryjną).

Każdy kandydat do szkoły zobowiązany jest do zarejestrowania się w systemie rekrutacji dostępnym na stronie www.plastyk.katowice.pl, wypełnienia wymaganych formularzy i dostarczenia teczki z dokumentami.

Kandydat przesyła przez portal rejestracyjny zdjęcia ok. 20-25 prac (rysunek, malarstwo, rzeźba, projekty i in.) + krótki opis tego czym się interesuje i dlaczego chciałby kontynuować naukę w PLSP w Katowicach.

Rejestracja kandydatów do klasy 1 PLSP w Katowicach odbywać się będzie w dniach od 1 kwietnia do 31 maja 2022 roku.