Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kolejny już raz nasza szkoła wzięła udział w akcji "Szlachetna paczka". W tym roku objęliśmy naszym wsparciem Rodzinę Pani Barbary z synami Bartkiem i Kajtkiem. W przygotowanie prezentów i niezbędnych produktów włączyły się wszystkie klasy, a nad sprawnym przebiegiem zbiórki czuwał Samorząd Uczniowski, z ramienia którego uczennice: Nadia Rost, Gabrysia Kwiatkowska i Ola Kucharska koordynowały akcję. Wszelkiego wsparcia merytorycznego i pomocy w organizacji przedsięwzięcia udzielali nauczyciele i pracownicy szkoły na czele z Panią Wicedyrektor Joanną Nowrot, Panią Ewą Buczek, Panem Damianem Bazanem, Panią Ewą Krawczyk,  Panią Bogną Nowotką, Panem Sebastianem Maintokiem i Panią Izabellą Kornas.  

Dzięki  indywidualnym zbiórkom uczniów, środkom uzyskanym ze sprzedaży  ozdób świątecznych, prac i biżuterii na kiermaszu bożonarodzeniowym, wpłatom na konto Rady Rodziców,  w tym darowiźnie Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” i firmy KNOWLEX, wpłatom indywidualnym nauczycieli mogliśmy pokryć koszt wykonania ortez dla obu chłopców  oraz zakupić kuchenkę elektryczną. 

Ponadto zebraliśmy i zakupiliśmy większość rzeczy, o które prosiła rodzina i przygotowaliśmy również prezenty:
blender kielichowy dla mamy,
głośnik bluetooth dla jednego chłopca
oraz przeznaczyliśmy kwotę na zakup tłumika do trąbki dla drugiego chłopca.

W imieniu obdarowanych gorąco dziękujemy za wszelki życzliwy gest i za każdą złotówkę przekazaną na ten cel.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.